فارنت

"ا توجه به نقش کار آفرینی در رشد اقتصادی و اجتماعی کشور‌های توسعه یافته ، بررسی و تحلیل فرآیند کارآفرینی با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و نقد عوامل موفقیت و شکست کمک شایانی به پیش برد موفق کارآفرینی، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و خروج از وضعیت اقتصادی تک محصولی در کشور خواهد کرد."
ادامه گزارش

دیجیاتو

"کنفراست شکست یا FailCon تا کنون در کشور های بسیاری برگزار گشته و موفق شده تا طرفداران بسیاری را به خود جلب نماید. در این کنفرانس غالبا افراد موفق از شکست هایشان می گویند و این موضوع را گوش زد می کنند که چگونه توانسته اند از تلخی های مسیر خود، پلی را برای رسیدن به موفقیت احداث نمایند."
ادامه گزارش
خبرگزاری مهر

"همایش شکست در کسب‌وکارهای فناوری اطلاعات با هدف بررسی مسیرهای موفقیت و دلایل عدم موفقیت در تاسیس استارتاپ‌های فناورانه با حضور صاحبان کسب‌وکارهای IT در تهران برگزار شد."
ادامه گزارش

ویستورتک

"کنفرانس شکست برای اولین بار بعد از برگزاری در کشورهای مختلف روز 23 مرداد در تهران برگزار شد. در این کنفرانس که با حضور مدیران ارشد، علاقمندان و اصحاب رسانه برپا شد، مدیران موفق به شرح تجارب خود و چگونگی رسیدن به موفقیت پرداختند."
ادامه گزارش
خبرگزاری فارس

"به گزارش خبرگزاری فارس، این همایش با هدف تشویق به تلاش مجدد با تکیه بر تبادل تجربیات دیگران برگزار شد و صاحبان مشاغل نوآورانه IT تجربیات خود را در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین، بیان کردند. کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و طراحان با شناخت اشتباهات خود و دیگران تغییر مسیر از اقداماتی که به موفقیت نمی‌رسند به مسیر صحیح موفقیت را تمرین کردند."
ادامه گزارش

فرایران

"صحبت درباره شکست در بسیاری از کشورها از جمله ایران یک تابو است و اکثر افراد تمایلی به صحبت درباره تجربیات خود در این موضوع ندارند. شاید به همین خاطر است که اکثر ما راه شکست و پیروزی را از همدیگر جدا در نظر می‌گیریم و ممکن است بدون استفاده از تجربیات دیگران همان راهی را که آنها رفته‌اند و منجر به شکست‌شان شده برویم و ما نیز به بن بست برسیم. "
ادامه گزارش
فاوا نیوز

"کاس فیلیپس که بیش از هفت سال است برگزار کننده رویدادهای مرتبط با استارتاپ است و خالق FailCon است، با اشاره به نقش تفکر در مورد ایده‌ای که می‌خواهیم انجام بدهیم گفت در سمینارهای شکست بر چالش‌هایی که کارآفرینان دارند تمرکز می‌شود."
ادامه گزارش

دنیای بازی

"اگر به بررسی گذشته افراد موفق در عرصه‌های مختلف بپردازیم، در همه موارد ردپایی از واژه آشنا “شکست” را خواهیم دید. این افراد موفق کسانی هستند که در راهشان با مشکلات متعددی مواجه شده‌اند و شکست خورده‌اند! اما شکست را نقطه پایانی ندیده‌اند، آنها مجددا برخاسته و به کمک تجربه شکست قبلی راه موفقیت را در پیش گرفته‌اند."
ادامه گزارش
سخت افزار

"شکست جزء جدایی ناپذیر از زندگی شخصی و کاری ماست. ذهن همه ما بارها درگیر " تفکر درباره شکست در گذشته و ترس از شکستهای آینده" شده است. صحبت درباره شکست در بسیاری از کشورها از جمله ایران یک تابو است و اکثر افراد تمایلی به صحبت درباره تجربیات خود در این موضوع ندارند."
ادامه گزارش

تماس نیوز

"طرحی را موفق دانست که در مکان و زمان مناسب به جامعه عرضه شود. وی تاکید نمود که برای رسیدن به موفقیت باید همیشه یک قدم از جامعه جلوتر باشیم و فکر و ایده نو داشته باشیم."
ادامه گزارش
زومیت

"در این کنفرانس یاد می‌گیریم که شکست یک اتفاق عادی است و بدین معنا نیست که کارمان بیهوده بوده است. ما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیریم تا در آینده اتفاقی بزرگ‌تر را رقم بزنیم."
ادامه گزارش

خبرگزاری ایرنا

" آموزش از طریق بازسازی شکست یکی از ارکان کارآفرینی است که این موضوع در دروس دانشگاهی ریشه یابی شده اما به طور عملی هیچ گاه در کشور مورد توجه قرار نگرفته است."
ادامه گزارش