سخنرانان کنفرانس شکست:
کوروش خسروی

دبیرجشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی
linkedin

کوروش خسروی متولد سال ۱۳۴۸ می باشد . وی مدرک دکترای شیمی خود را از دانشگاه اصفهان اخذ نموده و مدرس و محقق کارآفرینی می باشد . او دارای سوابق اجرایی درخشانی در کارنامه کاری خود نیز می باشد که برای نمونه می توان از مدیر عامل شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی(دی ام تی) ، مجری پروژه ساخت آب شیرین‌کن خورشیدی( آب منطقه‌ای اصفهان ) ، مدیر واحد تولید آب شیرین‌کن خورشیدی شرکت فناوران انرژی‌های سبز، عضو کمیسیون آموزش و پژوهش‌های کاربردی اتاق بازرگانی اصفهان ، عضو هیات مدیره شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان ،رییس مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان ، نام برد. او هم اکنون دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی می باشد.
محمدرضا دیانی

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب
entekhabgroup.ir

محمد رضا دیانی متولد سال ۱۳۵۴ از خانواده ای مذهبی و صنعتگر است که از ابتدا در زمینه صنعت لوازم خانگی ورود پیدا کرد.پدر ش در سال های دور با احداث کارخانه تولید اجاق گاز در اصفهان توانست نام خود را برای اعتلای این صنعت ثبت کند و نیاز اقشار مختلف جامعه را جواب دهد.محمد رضا پس از اخذ دیپلم در حوزه علمیه مشغول تحصیل شد و به توصیه یکی از علمای برجسته قم , همزمان با ادامه تحصیل برای توسعه فعالیتهای اقتصادی پدر و ایجاد زمینه اشتغال بیشتر برای جوانان در خدمت پدر قرار گرفت. محمد رضا دیانی در تولید و کار آفرینی چنان پشتکار و نبوغ به خرج داد که کارخانه ای که پدر بنیان گذاری کرده بود به بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی ملی در ایران تبدیل کرد ودراین صنف با تعامل و همراهی سایر تولید کنندگان مسئولیت رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی ایران را بر عهده گرفت. وی فعالیت های خود را در سایر حوزه های صنعتی نظیر پتروشیمی فولاد وفعالیتهای اجتماعی گسترش داد. محمد رضا دیانی بارها به عنوان کارآفرین ،صادر کننده نمونه و کارفرمای حامی کارگران شناخته شد. اودر کار های خیریه نیز بسیار فعال است به نحوی که توانسته مرکزی برای حمایت بیش از ۳۲۰۰ بیمار سرطانی ایجاد کند .دیانی همچنین دانشگاهی برای تربیت و باز آموزی مهندسان و تولید فناوری های جدید صنعتی در اصفهان تاسیس کرده است. وی اخیرا نیز با ارایه طرحی به دولت دکتر روحانی مجمع کار آفرینان برتر ایران را پایه گذاری کرد که در این راستا امید آن می رود وی بتواند بیش از گذشته در توسعه اقتصادی میهن اسلامی نقش ایفاء کند.
فرهاد رهنما

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پلار، سولارپلار، شرکت رهنما و شرکت ایران گیت
www.polarstore.ir | www.rahnemaco.com

مهندس فرهاد رهنما متولد سال ۱۳۲۲ از اصفهان و همچنین فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه لندن می باشد،ایشان دوره تخصصی Renault را در پاریس و دوره مدیریت ICMS دانشگاه هاروارد امریکا گذرانده است . او مدیریت گروه صنعتی پلار را از سال ۱۳۵۸ بر عهده دارد. این شرکت هم اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان آبگرمکن و کولر آبی به شمار می رود. فرهاد رهنما بعد ها شرکتی به نام «رهنما کامیابان نخستین» را تاسیس کرد تا بدین گونه فعالیت خود در حوزه تکنولوژی را آغاز نماید. شرکت رهنما هم اکنون به عنوان تامین کننده سرویس های ارزش افزوده با اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل همکاری می کند و همچنین از طریق سایت بیپ تونز موسیقی های ایرانی را به صورت قانونی به فروش می رساند. علاوه بر این ایشان عضو هئیت رئیسه انجمن مدیران صنایع ایران،عضو و رئیس دوره ای اتاق فکر اصفهان،نایب رئیس کمیسیون ICT اتاق ایران و عضو هیئت داوران جشنواره شیخ بهایی از بدو شروع تا کنون را در کارنامه خود دارند.
محمد رضا سیاپوری

مدیر سایت پی‌سی‌دانلود
www.siapouri.com | p30download.com

محمد متولد سال ۱۳۶۱ از اصفهان می باشد . وی از سال ۸۰ با دنیای رایانه اشنا شد ، به گفته خودش در این سال پدرش برای تشویق او یک رایانه شخصی برایش خرید . او ابتدا به ساخت بلاگ از سرویس پرشین بلاگ روی آورد و پس از آن به دلیل علاقه به جمع آوری نرم افزارها کم کم به سمت پی سی دانلود سوق داده شد . او سایت پی سی دانلود را در سال ۸۴ تاسیس نمود.
مسعود شکرانی

مدیرعامل و عضو هیئت رئیسه شرکت داده ورز جویا
www.jooya.com

وی در سال ۱۳۴۲ در اصفهان متولد شده و تحصیلات خود را نیز تا پایان مقطع فوق لیسانس در شهر اصفهان بوده است، از آنجا که دریافت دیپلم مقارن با انقلاب فرهنگی و تعطیلی دانشگاه ها بود او ادامه تحصیل را در هندوستان، در شهر بمبئی در دانشگاه ST-XAVIER آغاز کرد و مدتی را با سمت افسر مخابرات در کشتیرانی جمهوری اسلامی به خدمت مشغول شد .سپس از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۸ در رشته کامپیوتر تحصیلات خود را در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رساند. بواسطه موقعیت ویژه تحصیلی، همزمان با تحصیل بعنوان مشاور در شهرداری اصفهان انتخاب شد. در سال ۱۳۶۸ با انتخاب آقای کرباسچی استاندار وقت اصفهان به سمت شهردار تهران، با توجه به سوابق وی در شهرداری اصفهان به شهرداری تهران دعوت شد. راه اندازی اولیه مرکز اطلاعات جغرافیایی شهر تهران، مرکز طراحی کامپیوتری پارک شفق و اولین پایگاه دیجیتال داده در شهرداری منطقه یک تهران از جمله دستاوردهای دو سال حضور وی بعنوان مشاور در تهران بوده است.او شرکت به افزار را به همراه چهار نفر از دوستان خود در اصفهان ثبت نماید. شرکت به افزار از سال ۱۳۶۸ تا زمان ادغام با شرکت جویا در سال ۱۳۸۱، ۱۳ سال فعالیت موفق داشت و علیرغم تعطیلی آن در ۱۲ سال گذشته هنوز نام آن را بسیاری از دست اندرکاران IT استان به یاد دارند.وی هم اکنون در رشته دکترای مدیریت مشغول به تحصیل می باشد. علاوه بر شرکت داری وی از ۱۵ سال پیش تاکنون کارشناس رسمی دادگستری در رشته کامپیوتر بوده و در مقطعی عضو انجمن مهندسین صنایع، انجمن مهندسین کامپیوتر و ده ها انجمن تخصصی در داخل و خارج کشور بوده است. بعلاوه بدلیل مسافرتهای کاری زیاد و آشنایی با قوانین رقابتی ایران در بحث توریست، اخیراً فعالیتهایی را نیز در آن زمینه آغاز نموده است.
علی صفرنورالله

رئیس هئیت مدیره شرکت صفانیکو
وبلاگ شرکت صفانیکو

علی صفر نورالله متولد ۱۳۲۹ و فارغ التحصيل کارشناسی ارشد در رشته برق قدرت دانشگاه تهران، در سال ۱۳۵۵ می باشد. او رییس هیئت مدیره شرکت صفانیکو می باشد . از مجموعه سوابق او می توان به مسئول تعميرات نيروگاه سد زاينده رود، مدرس دانشگاه صنعتي اصفهان در رشته برق ،موسس شرکت صفا نيکو براي اجراي پروژه هاي برقي به صورت EPC ، مديرعامل شرکت صفا نيکو ،موسس و مدیرعامل هولدينگ صيدکو ، رئيس هيأت مديره سنديکاي برق اصفهان و رئيس کميته هاي ITPO و SPX و توسعه کنسرسيوم هاي اتاق اصفهان اشاره کرد.